
Мангал розбірний рибальський подарунковий з написом Fox, складаний мангал із сталі товщиною 5 мм
3 525 ₴
- Під замовлення
- Код: VL-11
Відправка з 02 травня 2026- +380 (98) 252-03-02
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Мангал розбірний рибальський подарунковий з написом Fox, складаний мангал із сталі товщиною 5 мм»
Відмінний подарунок рибалці - все що напряму пов'язане з рибалкою та відпочинком на природі. Мангал розбірний рибальський Fox стане чудовим подарунком для цінителя відомого бренду.
Стандартна місткість мангала - 6 шампурів. За вашим побажанням можна виготовити варіанти - на 8, 10, або 12 шампурів, щоб нагодувати соковитим смаженим м'ясом навіть найбільшу компанію.
Особливість моделі - логотипи Fox і використання металу, товщиною 5 мм. Плюс можливо доповнення решіткою гриль для того, щоб розширити асортимент можливих страв. Та боковим столиком для додаткового комфорту та зручності.
Мангал зручно складається і розбирається для транспортування. Час збірки - всього кілька хвилин. А розібраний мангал скріплюється парою болтів, щоб не втратити жодної частини.
Також є можливість укомплектувати даний мангал сумкою чохлом для зручного зберігання та комфортного подорожування з мангалом.
Подарунковий мангал FOX прикрасить будь-яку рибалку і виїзд на природу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Форма | Прямокутна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Товщина корпусу | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Довжина робочої поверхні | 410 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Решітка | Без решітки |
- Ціна: 3 525 ₴












