
Компактний туристичний мангал Поленко Гриль, переносний складаний мангал барбекю
1 130 ₴
- Під замовлення
- Код: Поленко-Гриль
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Деколи хочеться вибратися на природу лише з своєю половинкою, або з найкращим другом. І взяти з собою мінімум речей, а не цілу машину всякої всячини.
А щоб не харчуватися одними бутербродами з мінералкою, допоможе складаний міні-мангал Полінко Гриль. Вміщує він, як можна зрозуміти з назви, зовсім небагато - якихось полінко-два. Для двох осіб цього обсягу вистачить цілком. Два шампура м'яса посмажити можна з легкістю.
А гриль-решітка дозволять використовувати мангал для овочів, риби і навіть просто грінок чи лаваша.
Складаний міні мангал займає зовсім мало місця і може з легкістю поповнити вашу похідну валізу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Місткість шампурів | 1-5 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 4 кг |
| Довжина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴









