
Розкладна похідна кухня гриль, мангал, Мангал стальною для пікніка
3 717 ₴
- Під замовлення
- Код: Eko-3d
Відправка з 02 травня 2026- +380 (98) 252-03-02
Порадуйте себе на природі свіжоприготованим м'ясом, овочами, рибою та іншою смакотою.
Розкладна похідна кухня - це вам і гриль, і мангал, і можливість поставити казанок для приготування супу або каші.
Міцний метал, надійна збірна конструкція, простота у використанні - це аргументи, які переконають вас віддати перевагу саме цій моделі.
З лівого і правого боку розміщені за 5 виступів, на кожному з яких по 5 місць для розміщення шампурів. Це дозволяє не тільки одночасно підсмажити гарненьку порцію м'яса, але і віртуозно міняти розташування шампурів, оптимально пропекая кожен шматочок.
Похідна кухня - це відмінний подарунок і гарний помічник при тривалій рибалці або пікніку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 380 мм |
- Ціна: 3 717 ₴









