
Переносний металевий мангал для пікніка 10 шампурів Термостійка фарбування
1 636 ₴
- Під замовлення
- Код: VL-3T
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переносний металевий мангал для пікніка 10 шампурів
Виїзд на природу без шашлику - це зовсім не ті відчуття і емоції. Якщо у вас невелика компанія, то переносний металевий мангал для пікніка 10 шампурів - те, що потрібно.
В якості матеріалу використовується перевірена сталь, товщиною 2 мм
Складати і розкладати жаровню зовсім нескладно. Буквально пара хвилин - і ви готові насмажити свою гору м'яса.
Відсутність ніжок дозволяє розмістити мангал на будь-якій поверхні і при цьому заощадити місце, оскільки він стає простіше в транспортуванні.
Габарити мангала в зібраному стані:
Довжина: 63 см
Ширина: 26,8 см
Висота: 15 див.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 268 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 6 кг |
| Довжина | 627 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Термостійка фарбування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 636 ₴



