
Мангал сталевий переносний 3 мм на 12 шампурів Термостійка фарбування
від 2 599 ₴
- Під замовлення
- Код: VL-8T
Відправка з 02 травня 2026- +380 (98) 252-03-02
Мангал сталевий переносний 3 мм на 12 шампурів
Порадуйте свою сім'ю або друзів відмінним придбанням. Мангал сталевий переносний - справжня знахідка для відпочинку на природі. Особливо, якщо прикрасити модель назвою/логотипом своєї компанії, ім'ям, або будь-якої іншої цікавої, або символічною інформацією.
На фото Ви можете побачити приклад моделі з максимальною кількістю написів і малюнків.
Процес складання максимально простий. Краї боковин вставити в пази на двох елементах-ніжках і трохи опустити вниз, щоб пази зафіксувалися. Дно закріпити по сторонам аналогічні пази. Готово!
Щоб виготовити мангал сталевий переносний, ми використовували надійну сталь, товщиною 3 мм, яка забезпечить десятки, а то і сотні смачних вилазок на природу. М'ясо, сосиски, овочі, риба - все це ви зможете приготувати, використовуючи наш мангал.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Термостійка фарбування |
- Ціна: від 2 599 ₴
