Мангал подарунковий Баран 3D, мангали фігури тварин
Прикрасьте свій побут не просто стильним, але і функціональним елементом декору. Вибирайте мангал подарунковий Баран, або інші мангали фігури тварин.
Это не просто жаровня для приготовления шашлыка, а произведение искусства, которые не стыдно и у себя поставить, и любимому куму на юбилей задарить. Тем более, что в наличии масса разновидностей - каждому по вкусу.
На відміну від звичайних мангалів, які придатні для застосування тільки за безпосереднім призначенням, мангали у вигляді тварин можуть використовуватися виключно в декоративних цілях, або навіть банально, як підставка під квіти. Тим більше, що жаровню можна зняти для зберігання окремо.
Товщина металу каркаса 2 мм, жаровні - 3 мм. Враховуючи побажання замовника, можемо виготовити жаровню з металу 4мм, 5мм, 6мм, 7мм, 8мм, 9мм і навіть 10мм - щоб вона точно прослужила вірою і правдою не один рік.
Мангал Баран міцний, надійний і покритий термостійкою фарбою. Прикрасить ваш двір і дозволить приготувати найкращий шашлик в світі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 297 мм |
| Висота робочої поверхні | 228 мм |
| Довжина робочої поверхні | 672 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 507 мм |
| Висота | 1017 мм |
| Вага | 60 кг |
| Довжина | 1034 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 10 312 ₴





Відправка з 16 квітня 2026