
Мобільна квадратна душова кабіна для дачі, літній душ від виробника (бак 100 літрів)
7 719 ₴
- Під замовлення
- Код: F-2-100
Відправка з 12 квітня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Внимание! Відсилання упродовж 5-7 робочих днів.
Переваги моделі:
-
надійний бак на 150 літрів з тришарового пластику
-
у комплекті лійка и шторка (3х5 метрів)
-
використовується товстостінний метал
-
посилене кріплення під бак
-
оцинковані болтові з'єднання
-
розбірна конструкція для зменшення вартості пересилання
Металевий дачний душ — чудовий спосіб, як змити з тіла втому та накопичений бруд.
Доступна ціна, висока якість, українське виробництво.
У комплекті:
- душова кабінка
- ємність для води 150 л
- шторка
Швидко перевезти, швидко зібрати.
Габарити 215*90*90 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 45 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал кабіни | Металевий каркас зі стінами з водонепроникної плівки |
| Об'єм бака для води | 100 л |
| Матеріал бака | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Кількість осіб | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 2150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | Посилений |
| Комплектація | |
| Верхній душ | 1 |
| Душова лійка | 1 |
| Трап | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 719 ₴

