
Обробна дошка з бука 25х40 см
220 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: DB-25-40
+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відпочинок на природі — невіддільний атрибут літа. А куди вже там без свіжонького шашличка? Звичайно ж, не обійтися без простого атрибута, як-от кухонна дошка — і картопельки порізати, і салат нарубати.
Виготовлена обробна дошка з бука. Цей матеріал зарекомендував себе як оптимальний для застосування в побутових умовах — і довговічний, і за ціною доступний.
Інструкція з використання:
- Перед початком експлуатації насамперед обробіть дошку олією
- Не тримайте дошку тривалий час у воді
- Після промивання сушіть так, щоб був доступ до повітря з обох боків
- Забороняється мити в посудомийній машині
Внимание! У нас можна замовити дошку з унікальним гравіюванням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Гравірування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



