
Лава для жиму складна для будинку
3 444 ₴
- Під замовлення
- Код: Lavka-S
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важка атлетика вже давно мешкає не тільки в спортзалах. Нерідко штанги купують і для дому. Лава для жиму в такому випадку, звичайно, теж обов'язкова. Якісна атлетична лава допоможе на тренуванні і подарує лише позитивні емоції.
Главное преимущество модели - складная конструкция. Таким образом и по стоимости доставки скамья дешевле, и места для хранения занимает меньше.
Подходит скамья для жима штанги, а также для тренировок с гантелями.
Длина скамьи (по спинке) - 100 см. Высота от пола - 50 см. Ширина по нижней лапке - 40 см, по спинке - 25 см. Это стандартные габариты, которые оптимальны для большинства спортсменов.
Лучше, чем складная скамья для жима, только сварная.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава |
| Кут нахилу | 0 град. |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 444 ₴






