
Турнік наддверний з широким хватом і кільцем для груші Sparta-2
2 896 ₴
- Під замовлення
- Код: Sparta-2
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для любителів домашнього спорту представляємо наддверний турнік Sparta-2. Покращена модель для ще більш різноманітних тренувань.
Особливості:
- можливість підтягування як прямим, так і широким хватом;
- підвіс для груші (величезну махину на 80 кг вішати не варто, але кілограмів до 30 - цілком витримає);
- малий винос від стіни для економії простору
- стильний дизайн
Габарити:
- ширина по перекладині 110 см;
- винос 15 см
- висота 13 см
Наддверний турпник з широким хватом і кільцем для груші допоможе вам додати в своє життя трохи більше спорту!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 15 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 896 ₴






