
Турнік-кронштейн з центральною опорою Smart Training
2 337 ₴
- Під замовлення
- Код: SmartTraining
Відправка з 02 травня 2026- +380 (98) 252-03-02
Приятно, когда обстоятельства не стесняют и выбор не зависит от окружающих факторов. Частенько люди отказываются от тренировок ввиду отсутствия свободного времени, а дома мешает то, что нет свободного места повесить турничек, или любой подобный тренажер.
Этим отмазки больше не работают! Турник-кронштейн с центральной опорой Smart Training занимает места совсем мало. Закрепить его возможно на стене, колонне, балконе, даже в предбаннике, или за шкафом, где раньше место просто гуляло.
Тренажер зручно поєднує в собі відразу кілька позицій:
1) турнік на широкий хват (прокачування спини)
2) турнік на поперечний (вузький) хват (хитає руки)
3) кронштейн для боксерського мішка
Таким чином, ви і місце економите, і свої гроші, адже при покупці кожного з елементів по окремості сума вийшла б побільше. Враховуючи той факт, що турнік-кронштейн з центральною опорою компактний за розмірами, пересилання його службами доставки обійдеться дешевше, ніж за стандартну повнорозмірну модель.
Розмір кріплення: 35*28 див.

Теги: настінний турнік купити, купити турнік для дому, замовити турнік, купити турнік для будинку настінний, купити домашній турнік, купити турнік на замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 40 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 2 337 ₴






