
Кронштейн настінний для боксерської груші
1 440 ₴
- Під замовлення
- Код: Krep-N
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підприємство Triton вже тривалий час займає лідируючі позиції на українському ринку, як виробник міцного і якісного спорт обладнання. Асортимент наших товарів також включає і кріплення для груші.
Наше кріплення для груші досить надійне,а якісний метал, який застосовується для виготовлення кріплення для груші, дасть Вам можливість не обмежувати себе у виборі снаряда для тренувань.
Мабуть, найкращим доказом надійності кріплень для груш від компанії Triton є позитивні відгуки наших клієнтів.
Якщо Вас цікавлять якісь питання з приводу кріплення для груші від компанії Triton, Ви завжди зможете задати їх нашим менеджерам по телефону. Ми готові відправити Ваше замовлення кріплення для груші будь-яким способом, який буде зручний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 60 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Настінний кронштейн |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 37 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Призначення | Професійне |
| Відстань від стіни | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴





