Пропонуємо Вашій увазі високоякісний навісний турнік Lucky для шведської стінки.
Габарити:
- Ширина 110 див.
- Висота 25 см
- Винос 40 див.
Саме у нас ви можете не гадати чи підійдуть гаки на саме вашу шведську стінку, а бути в цьому впевненим. Адже ми виготовимо турнік на шведську стінку саме ту, яка у вас вдома.
Увага! Турнік виготовляється індивідуально, тому тільки по передоплаті на карту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Навісна |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 709 ₴






Відправка з 02 травня 2026