
Настінні турніки для дому, офісу чи спортзалу. Домашній настінний турнік Lucky
2 334 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Lucky
Відправка з 04 травня 2026- +380 (98) 252-03-02
Домашній настінний турнік з звичайним і широким хватом для більш якісної прокачування спинних м'язів. Дану модель турніка можна використовувати для установки як в домашніх так і в професійних спортзалах. Для кріплення турніка до стіни вам знадобляться 4 анкерних болта 8*80мм або 8*100мм, олівець і свердло вісімка з звичайним дрилем або перфораторной, 10 хвилин і турнік готовий до експлуатації. Всі турніки виготовлені їх якісної сталі, 5 років гарантії на зварні шви при використанні по безпосередньому призначення.

Теги: настінний турнік купити, купити турнік для дому, купити турнік для будинку настінний, купити домашній турнік, купити турнік на замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Додаткова комплектація | Турнік |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 45 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість хватів | 3 |
| Ручки | м'які неопренові |
- Ціна: 2 334 ₴





