
Буржуйка, сталева піч на дровах з варильною поверхнею Bronze, Опалювально варильні печі
6 775 ₴
- Під замовлення
- Код: VL-9
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо дача для вас не просто ще один елемент нерухомості за містом, а місце, де ви проводите дні (а часом і вечора), то варто подбати про те, щоб забезпечити собі теплоту.
Сталева буржуйка на дровах - це гарна грубка з варильною поверхнею, щоб і нагріти приміщення, і приготувати обід.
Підійде така піч буржуйка для дачі, заміського будинку, невеликого виробництва та інших територій, на яких потрібно обігрів та/або приготування їжі.
Працює буржуйка на дровах. Володіє місткою топкою, яка забезпечить годинник відмінного обігріву.
Для виходу диму до буржуйке приварений димар на трубу діаметром 100 мм. В нижній частині розташований колосник.
Габарити:
- висота 700 мм
- довжина 509 мм
- ширина 314 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 314 мм |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 509 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Тріска, Дрова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 775 ₴









