
Гамак для дачі з каркасом ( підставкою) з металу
4 719 ₴
- Під замовлення
- Код: Gamak-MT
Відправка з 02 травня 2026- +380 (98) 252-03-02
Ніщо так не заспокоює і не відновлює сили, як післяобідня дрімота під мирний шум дерев і дзюрчання річки. Але, як підказує досвід, на дерев'яному лежаку все ж валятися не зовсім зручно. Тут вже потрібен пледик з подушкою.
Тому багато хто вибирає саме гамак для дачі. З каркасом з металу цей аксесуар стає самим улюбленим атрибутом відпочинку в теплий недільний вечір.
За рахунок наявності щільного сталевого каркасу ви отримуєте відразу дві переваги.
Перше. Деревам не приноситься шкоду від прив'язування до них різноманітних мотузок.
Друга. Ви незалежні від локації, тобто можете встановити свій гамак, де заманеться. Хоч перед кухонними вікнами, хоч у свого ставка.
Сам гамак виконаний з щільного бавовни і може витримати до 100 кг. Більшості буде впору – і дітлахи радісно шанують улюблену книжку, і Ви можете дивитися скрасити дозвілля, примостившись і подрімав.
Також є варіант комбінованого каркаса з металу і дерев'яного бруса, і сітчасте полотно замість суцільного бавовняного.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Тип гамака | Одномісний |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Каркас (стійка) | Є |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 4 719 ₴



