Виїзд на пікнік ніколи не буде достатнім без свіжопритованого шашлику. Тому взяти мангал на природу - святе діло. Особливо якщо це сталевий надійний трирівневий мангал товщиною 3 мм на 6 шампурів.
Три рівня розташування дна щодо м'яса дозволяють регулювати температуру і готувати смачний шашличок.
Конструкція повністю збірно-розбірна. За лічені хвилини мангал перетворюється в стопочку сталевих пластинок, які можна легко скласти для перенесення.
Габарити:
- довжина 41 см
- висота 40 см
- ширина 30 см
Увага! Ціна вказана за модель БЕЗ написів і малюнків.
Вартість одного напису або малюнка - 100 грн.
Можливе також покриття термостійкою фарбою (+150 грн до вартості)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вулкан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Форма | Квадратна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Шампури | Без шампурів |
| сумка | з сумкою |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴


