
Мангал складаний у вигляді коня, мангали звірі для дому, Декоративний розбірний мангал
11 219 ₴
- Під замовлення
- Код: Grill-Horse
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (98) 252-03-02
Мангал складаний у вигляді коня, мангали звірі для будинку
Прикрасьте свій побут не просто стильним, але і функціональним елементом декору. Вибирайте мангал складаний у вигляді коня, або інші мангали фігури тварин.
Це не просто мангал для приготування шашлику, а твір мистецтва, що не соромно і в себе поставити, і коханому куму на ювілей задарувати. Тим більше, що в наявності маса різновидів - кожному по смаку.
На відміну від звичайних мангалів, які придатні для застосування тільки за безпосереднім призначенням, мангали у вигляді тварин можуть використовуватися виключно в декоративних цілях, або навіть банально, як підставка під квіти. Тим більше, що жаровню можна зняти для зберігання окремо.
Товщина металу каркаса 2 мм, жаровні - 3 мм. Враховуючи побажання замовника, можемо виготовити жаровню з металу 4мм, 5мм, 6мм, 7мм, 8мм, 9мм і навіть 10мм - щоб вона точно прослужила вірою і правдою не один рік.
Мангал у вигляді коня міцний, надійний і покритий термостійкою фарбою. Прикрасить ваш двір і дозволить приготувати найкращий шашлик в світі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1483 мм |
| Ширина | 588 мм |
| Висота | 1371 мм |
| Вага | 75 кг |
- Ціна: 11 219 ₴


