Подарунок

Мангал складаний подарунковий 3 мм на 8 шампурів
від 1 880 ₴
- Під замовлення
- Код: VL-6
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴, 80 ₴, 75 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Мангал складаний подарунковий 3 мм на 8 шампурів»
Мангал розбірний подарунковий 3 мм на 8 шампурів
Увага! Ціна вказана за модель БЕЗ написів та малюнків.
Вартість одного напису, або малюнка - 100 грн.
Щоб виготовити великий розбірний мангал, ми використовували надійну сталь, товщиною 3 мм, яка забезпечить десятки, а то і сотні смачних виїздів на природу. М'ясо, сосиски, овочі, риба - все це ви зможете приготувати, використовуючи наш мангал.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 880 ₴











